Dat er zoveel Star Trek serie's toegevoegd worden is het gevolg van een deal die Netflix eerder dit jaar met de rechtenhouders van Star Trek sloot. De deal behelst dat alle Star Trek films en series op termijn wereldwijd op Netflix beschikbaar zullen zijn. Klik op de Star Trek Tag om alles wat van Star Trek series op Netflix staat te bekijken. Alleen The Next Generation ontbrak nog, tot 31-12-2016.
Daar hoort ook de in (volgens geruchten) mei 2017 te verschijnen volledig nieuwe serie Star Trek Discovery bij. Veel is nog niet van de serie bekend maar wel dat er een vrouwelijke luitenant centraal staat. Deze wordt gespeeld door Sonequa Martin-Green (foto), beter bekend als Sacha uit The Walking Dead. Bryan Fuller, de maker van Star Trek Deep Space Nine en Star Trek Voyager zou oorspronkelijk optreden als showrunner maar heeft zich vanwege tijdgebrek (hij werkt aan de serie American Gods) terug moeten trekken.
Verder zijn er 3 Klingons gecast. te weten Chris Obi (Snow White and the Huntsman, Ghost in the Shell), Shazad Latif (MI-5, Black Mirror), en Mary Chieffo (Miss Dial). Ook Michelle Yeoh (Crouching Tiger Hidden Dragen, James Bond: The World is Not Enough) zal te zien zijn als kapitein van de Discovery. Star Trek Discovery seizoen 1 zal 13 afleveringen lang zijn. Als er meer nieuws over Star Trek Discovery verschijnt lees je het uiteraard op WelkeSerie.nl