Tyrant is een politieke-actie-drama-thriller die zich afspeelt in het Midden Oosten. De maker van de serie is FX, de zender van o.a. Fargo en The Americans. Een serie die een bepaalde kwaliteit hoog te houden heeft, en dat doet Tyrant dan ook. Dit aparte verhaal is van de hand van o.a. Howard Gorden, de man achter Homeland en 24 die wel raad weet met series met een Midden Oosten randje.
In september 2016 maakte FX bekend dat de toen naderende seizoensfinale van Tyrant de seriesfinale zou zijn. Of de serie helemaal goed afgerond is kunnen wij helaas niet beoordelen, jij wel? Laat het in de comments weten! Wel zijn de makers het proberen om alsnog een 4de seizoen bij een andere zender te maken. Netflix biedt vooralsnog seizoen 1 van Tyrant aan.
Disclaimer: Dit is grotendeels een standaardbeschrijving van deze serie. We streven ernaar om voor elke serie een beschrijving te publiceren die geschreven is door iemand die de betreffende serie ook daadwerkelijk gezien heeft. Hierdoor krijgen onze bezoekers een betere indruk van een serie. Heb jij deze serie gezien? Neem Contact met ons op via e-mail of facebook en we zullen je inzending (mits aanvaardbaar) op deze pagina publiceren!